Zafer İthalat'tan dayanıksız ve kullanışsız ürün

Bugün bahçelievler deki bir nalburdan Sweep'n Mop adlı bir paspas aldık. Bir defa bile kullanmadan sap ile paspası bağlayan sap ile aparatın geçme yeri hemen kırıldı.

Bağlantı noktasıda farklı bir yapılanmaya müsait olmadığı için onaramadık ve kullanamadık. Malzeme olarak oldukça dayanıksız bir ürünü piyasa sürmüş olmanız gözden kaçmış olabilir. Ama geri dönüşüm olarak bu kırılgan aparatı sizlerden talep ettiğimizde bulunmadığını söylenmeniz oldukça şaşırtıcı bulduk. Ürün pazarlama stratejinizi gözden geçirmenizi rica ediyorum.

Bu paspas hakkında vatandaş olarak fikir ve görüşlerimi bütün internet sitelerine bilgide bulunacağımı taahhüt ediyorum.

ilhami ünal

-.-.-.-

yukarıda yazdığım yazı Zafer İthalat'ın iletişim bölümüne yazıldı. Yazma sebebim ise telefon görüşme sonrası kararım oldu. Şöyleki;

eşim nalburdaki paspası çok beğendi. 13.oo Tl ödeyerek aldık. Eve geldiğimizde eşim paspas ile evin tozunu almak istedi. Bir dakika sonra yanıma bir siyah aparat ile geldi. Baktım paspas ile sap arasındaki bağlantı kopmuştu. Etiketine baktığımda Zafet İthalat yazıyordu. Hemen internet sitesine girip telefon ile aradım.

Telefondaki beyefendi onun uzakdoğu menşeili bir ürün olduğunu, ama o aparattan bulunmadığın söyledi. Yani garantiden vazgeçtik, ürünün geçmeli ve vidalı olan aparatı bile yoktu.

Bu tür kapkaç ya da verkaç satış stratejilerini beğenmediğim için bu iletişim formu şikayetimi buraya aktardım. Uzakdoğu bir ürünü almış olan bizler mi yoksa satışını yapan ithalatçı firma mı hatalı?

Etiketinin üzerinde www.zaferithalat.com yazan ürünlerin dayanıksızlığı adına tüketici dostlarımı uyarıyorum. Zafer ithalata ait bir ürünü alırken üç defa düşünün, Benden söylemesi....

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile