Memocan'a Teşekkürler

20 yıllık bilgisayar tamirciliğinden web tasarımcılığına geçmemde bana yol gösteren, fikirlerinden herzaman fayda bulduğum karşılıksız bir paylaşımcı ruhuna sahip Memocan'a saygı ve selam...

1982 ylıında matbaacılık serüveni ile başladığım bu yola 1987 yılında ilk macintosh bilgisayarla reklamcılığı da içine alarak devam ettim ticaret hayatıma. Zamanla Erzurum'un teknik yetersizliği bizleri firma olarak reklamcı, bilgisayarcı, anketör firması, serigraf baskıcı, iç mekan ve dış mekan tasarımcısı velhasıl ne isterlerse o mesleği evet yaparım mantığında herşey yaptırdı.

Bu serüven 5 Nisan kararları ile son buldu. İstanbul serüveni işte bu noktadan itibaren başladı. 1996 eylülünde ne olduğunu anlamadan kendimi istanbul'da buldum. Uzun yıllar yine bilgisayar tamirciliği ve satıcılığı yaptım. Birçok güzel projelere imza attım.

Ama artık bilgisayar tamir etmekten yorulmuş kendime yeni bir çalışma alanı arıyordum. Sıkılmış bükülmüş bir halde idim. Artık istemediğim işi yapmamalıydım. Evet geçmişten gelen ve beni saran reklamcılığa geri döndüm. Ama web tasarım alanında...

İşte 6 yıllık web tasarımcılık serüvenim başlamış oldu.

Bir çok tercih hataları yaptım. Bu alanda çok acı ve pişmanlıklar yaşadım. İşte bu noktada bilgileriyle bana yol gösteren değerli paylaşımcı Memocan'ı google amca sayesinde tanıdım. Tesadüfen bulduğum bu şahane insana hep güvendim. Ondan öğrendiğim bilgilerle bir tane olan sitem şu anda 100 ü aşkın br durumda devam etmektedir.

Sağolasın, varolasın, tüm başarılar senin olsun, Allah yar ve yardımcın olsun Memocan....

Tags

Yorumlar   

0 #1 Mehmet 08-11-2019 04:07
Anılar.... :)
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile