Spidal'in Sağlam Ayakkabısı

Akşam ezanlarının Adana sokaklarında yankılanışı havanın renginin değişeceğini haber veriyordu. Spidal hızla kaldırımları döverek ilerliyordu. Oldukça öfkeli idi. Bu denli önem vermesine rağmen sağlam bir ayakkabısı olmayışı onu çok etkilemişti.

Ayakkabıcı Muratyil abinin tema mağazasından içeri girdi. Yüklü paralar ödemesine rağmen iyi bir ayakkabıya sahip olamadığını, suçlu olarak gördüğü Muratyil abiye çatıp durdu. Muratyil abinin ayakkabılarının kesinlikle çin malı olmadığını o da biliyordu. "Acaba tablosuz olması daha mı iyi!" diye sordu. Muratyil mağazadaki kunduraların tamamen photoshop ile tasarlandığını, dört farklı renginin bulunduğunu uzun uzun anlattı. Uydurma artisteer kunduruları olmadığı kesindi.

Beğendiği güzel bir kunduranın css kodlarına bir kez daha baktı. Emin değildi, biraz düşündü 'kunduradan tavşan çıkaran Tahsin'e gösterip öyle mi alsam!' dedi. Aslında tasarım, renk ve modül yerleşimi oldukça iyi görünüyordu. Hata yapamamak için oldukça titiz davranıyordu. gürkanlokmanın diline düşmektense en acılısından adana kebap ve şalgam suyuna razıydı. 'Akar beğenirse iş tamam' dedi. Yorumların olumsuz çıkması hoş olmazdı.

30 TL yi ödeyip beğendiği ayakkabıyı ayaklarına geçirdiğinde zamanın bir hayli geçtiğini farkına vardı. Gecenin karanlığında yürürken ayakkabılarının ışıltısı cmstürk'tekilerin dikkatini çekiyordu. Sağlam bir ayakkabı almanın mutluluğu içinde idi. Gönül rahatlığı ile Rota for kunduras in the videos'dan içeri girdi.

-.-

Not: Bu hikaye spidal ile Drupalog'un 'Joomla Adana Mini Buluşma' öncesi gurkanlokman'ın "Spidal'i Tanırım. Sağlam Ayakkabı Değildir. Kendine Dikkat Ette Senide Kendine Benzetmesin .... " sözüne itafen cmsturk forumunda yazılmış ordan alıntı yapılmıştır.

Bahçelievler - İstanbul 20.06.2010. Saat 04:35

Tags

İltekmer Bilişim


Merkez Mah. Bağcılar Cad.
Andaç İşhanı No:22 Kat:2/21
Bağcılar - İstanbul

Tel: 0212 461 44 82
Cep: 0505 234 3170