Panjur Tamir Servisi - www.panjurtamirservisi.com

Proje Detayı:

Panjur Tamir Servisi | Firma Tanıtım Sitesi

Proje 2019 yılında web tasarım, hosting ve seo hizmeti dahilinde anlaşılmış 40 gün boyunca tasarımı yapılmıştır. 40 günlük çalışma sonunda SEO hizmetine başlanmıştır. Google, Yandex ve Bing arama motorlarına kaydı yapılmıştır. SEO hizmeti anlaşması nedeniyle günlük takip föyü oluşturularak her gün kontrol edilmektedir.

Proje Çeşidi: Firma Tanıtım Sitesi

Proje Yeri: Bahçelievler | İstanbul | Türkiye

Kullanılan Eklentiler: Slider Modülü, Seçilmiş Haberler Modülü, Fotoğraf ve Video Bileşeni, Üyelik Bileşeni ve Modülü, Menü Bileşen ve Modülü, En Çok Okunanlar Modülü, Son Eklenenler Modülü, Sosyal Medya Modülü
Site Yapı Özellikleri
Tema Çalışması
İçerik Yönetim Sistemi
Yorum Sistemi
Oylama Sistemi
Sosyal Medya Sistemi
Organik SEO Çalışması
Reklam Gösterim Sistemi
Menü Tanımlama Sistemi

İstanbul Panjur Tamir Servisi Web Projemizi detaylı incelemek için bakınız: www.panjurtamirservisi.com

Panjur Tamir Servisi Firma Tanıtım Yazısı

Panjur Tamir Servisi, İstanbul'da panjur sektöründe işini ciddiye alan nadir firmalardan biridir. Otomatik veya manuel panjurların arızalarında teknik serviste yeterliliği olan ustalarla hizmet vermektedir. İmalatını yaptığımız panjurların montajı, kurulumu ve her nevi panjur işleriniz Çınar Panjur tarafından hızlı ve garantili panjur hizmeti ile sorunsuz olarak tamir edilerek teslim edilir. Panjur ile ilgili her tür taleplerinizi firmamızı arayarak en doğru hizmeti alabilirsiniz. Özellikle bu alanda yetiştirilmiş teknik elemanlarımız sizler için en hızlı ve doğru teknikle panjur tamirleri yapmaktadır.

Firmamız otomatik panjur arızalarında, manuel panjur arızalarında 0534 312 5696 nolu telefon ile hızlı servis imkanı sunmaktadır. İstanbul'da tüm ilçelere ilçemizde panjur tamircisi ihtiyacınızda, her türlü panjur işlerinizde doğru adrestesiniz. Panjur montaj ve arızalarında size garantili hizmet vermeye hazırız. İstanbul Avrupa Yakasında en çok tercih edilen Panjur Tamir Firması olarak ücretsiz keşif ve uygun panjur fiyatları ile kaliteli hizmet sunuyoruz.

İstanbul'daki ev, daire, ofis, garaj kapısı, residance (rezidans), konut, otel ve binalara panjur tamir hizmeti veren firmamız parça garantili hizmet sunmaktadır.

Garantili Panjur İmalat ve Bakım hizmetleri

Sektörde en çok tercih edilen teknik servis olma özelliğini taşımaktan gurur duymaktayız. Gerek iş yerleri gerekse evleriniz için panjur tamirini en uygun fiyatlara sunuyoruz. Değiştirdiğimiz her yedek parça orijinal olup, yedek parça garantisi sunuyoruz. Hal böyle olunca panjurlarınızın kullanım ömrü uzuyor ve sizlere daha konforlu bir panjur kullanım imkanı sağlanmış oluyor. Firmamız ile iletişime geçerek her marka panjurlarınızın onarımını firmamıza yaptırabilirsiniz.

Bahçelievler Panjur Servisi

Garantili işçilik Uygun Fiyat

İstanbul Lider Panjur Tamiri Servisi, 7/24 saat sizlere hizmet için hazırdır. Firmamızdan alacağınız tüm hizmetler garantilidir. Özellikle teknik sorunlardan dolayı bozulan panjurlarınızın tamiri ve bakımı garantili olarak yapılır. Böylece sizler de sıkça panjur değiştirmek zorunda kalmazsınız. Müşterilerin en çok dikkat ettikleri konulardan olan işçiliğin ne derece iyi yapıldığı, tamir sırasında yeterli ekipmanların olup olmadığı, yedek parçaların ömrü ve tabi ki çıkan masraflardır. Firma olarak bütün kurallara uyup müşterileri üzmemek adına en iyi ekipmanlarla çalışıp en iyi malzemeler kullanmaktayız. Panjur tamir servisleri arasında en uygun fiyatları vermemiz ile bilinmekteyiz.

Tags

İltekmer Bilişim


Merkez Mah. Bağcılar Cad.
Andaç İşhanı No:22 Kat:2/21
Bağcılar - İstanbul

Tel: 0212 461 44 82
Cep: 0505 234 3170