Kırkından sonra azmış siyonistleri teneşirin paklayacağı günler çok yakın

40 yıldan daha fazla bir süreden beri Ortadoğunun yeraltı kaynaklarını sömüren kırk haramilerin kılı kırk yararcasına tertiplediği planlar İslam coğrafyasına kan ve gözyaşından başka birşey getirmedi. Sözde demokratik bu emperyalist güçler Lübnan, Irak, Suriye'yi harabeye çevirdiler.

Mısırdaki seçimle kazanılmış iktidara 40 haftalık sancıya tahammül eden hamile bir kadından daha fazla tahammül edemediler. 40 yılın başında gelmiş İslami bir yönetimi yetiştirdikleri, eğittikleri adamları vasıtasıyla darbe yaptırdılar.

Demokrasi havariliği yapan bu sözde barış elçileri son kale Türkiyeyi de bölebilir ve iç savaşa sürükleyebilirlerse kırk gün kırk gece çalıp oynayacakları günü hayal ettiler. Ortadoğuda rahat at oynatabilmek adına Gezi olaylarını tertiplediler. Kırk yıl düşünsen aklına gelmez biri ile 15 Temmuzda darbe kalkışmasıyla iç savaş çıkarmayı amaçladılar. Asırlardır İslam düşmanı olan tapınak şövalyeleri zihniyeti Kırkpınar'da yenilmeye doymaz güreşçiler gibi sürekli İslama saldırdılar.

Avrupa Birliği üyeliği başvurusunda yıllardır kırk dereden su getirerek bahaneler üretip Avrupa Birliği üyesi olmamızı engellediler. Kırk yıllık dost gibi davranıp kendi menfaatleri yolunda Türkiyeyi kullanmaktan başka bir amaç gütmediler. Sürekli demokrasi dersi veren bu haçlı zihniyeti kırk katır mı kırk satır mı dayatması ile bölemediği, parçalayamadığı tek islam ülkesi olarak Türkiye'yi önlerinde büyük bir problem olarak gördüler

Bu ülke insanı Allah'ın izni ile kırklara karışmış /karışacak bir avuç müslümanın hamleleriyle imtihanını soylu bir şekilde vermektedir. 40'ında İslamla şereflenen peygamberin işaret ettiği bu özel millet ümmet bilinciyle bütün zorbaların, zalimlerin, kan emici sülüklerin planlarını bozacaktır.

Kırkından sonra azmış bu zalim siyonistleri ve işbirlikçilerini teneşirin paklayacağı günler çok yakın.

Tags

İltekmer Bilişim


Merkez Mah. Bağcılar Cad.
Andaç İşhanı No:22 Kat:2/21
Bağcılar - İstanbul

Tel: 0212 461 44 82
Cep: 0505 234 3170